Hakkımızda

1996 Yılında kurulan Umutser Teknik Hizmetler Pazarlama Ticaret Ltd.Şti. yoluna İnoksan Yetkili Servisi olarak devam etmiştir. Endüstriyel Mutfak tamir ve bakım sektöründe  İstanbul ve çevresinde  hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşterilerimize hızlı bir şekilde İNOKSAN ve diğer Endüstriyel mutfak tamir bakım  hizmetlerini ve gerekli  yedek parçayı sağlamaktır. İNOKSAN cihazlarında kullanılan 3000 adet İNOKSAN yedek parçayı size sunuyoruz. İnoksan yetkili servisliği TSE 12859 ve TSE 10079 şartlarına uygun olarak yerine getirilmektedir. UMUTSER TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Sorunlarınız için UMUTSER'e ulaşmanız yeterlidir.

UMUTSER olarak pek çok ithal ürüne de servis hizmeti veriyoruz. Bunlar: Mareno, Lainox, Anımo, Faema, Aurea, Elettrobar, Sigma, GBG, IMC, Traex, Rational, İpso,Meiko,Unox vb. firmalardır. İstanbul İnoksan Yetkili Servisi UMUTSER kurulduğu günden itibaren aynı adreste hizmet vermektedir. Kasımpaşa semtinden başlayan İnoksan servisliğimiz tüm Türkiye'yi sarmaktadır. İstanbul'da tüm ilçelere İnoksan yetkili servis hizmetini sunuyoruz. Adalar İnoksan yetkili servisliğindentutun da Avcılar, Kadıköy, Sarıyer, Kartal, Beyoğlu, Fatih, Sultangazi, Beylikdüzü gibi bölgelere de İnoksan Yetkili Servis hizmetlerini ulaştırıyoruz. UMUTSER aynı zamanda İpso, Elettrobar, Rational, GBG, İcematic, Faema, Mareno, Animo, Aurea, Robot Coupe, Lainox Yetkili Servisidir.

İnoksan servis olarak müşteri beklentilerini aşan yüksek hizmet kalitesi politikamız İstanbul'un her yerinde standarttır. İnoksan yetkili servis olarak hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak İnoksan ve İnoksan yetkili servis'e olan güven ve memnuniyetin devamını sağlamak en önemli amacımızdır. İnoksan yetkili servis Umutser için hizmet satışla birlikte başlayıp satış sonrasında da devam eden bir bütünlüktedir. İnoksan servis her zorlukta çözüme dönük yapıcı bir tutum içinde hareket eder. İnoksan yetkili servis Umutser Tutamayacağı Sözleri vermez, verdiği sözleri de tutar.