Tükendi
Puly Caff Plus 900Gr
Endüstriyel Mutfak Yedek Parçaları SKU : 652

Puly Caff Plus 900Gr

13,00 €
Gıda ile temasa uygun NFS sertifikalı geleneksel kahve makinesi temizleme maddesi

Puly Caff Plus 900Gr

13,00 €
Puly Caff Plus 900Gr Puly Caff Plus 900Gr 13,00 €
Ürün Detayları

Kahve makinenizin kullanım ömrünü 2 kat daha nasıl artabileceğini biliyor musunuz?

İnoksan yetkili servis Umutser olarak mutlaka öneriyoruz.

Geleneksel espresso kahve makinelerine günlük olarak 5 dakikanızı ayırarak kullanım ömrünü arttırmak ve arıza sıklığını azaltmak Puly Caff ile mümkün. Sık olarak kullanılan filtre, filtre tutucu kaşık, duşlama başlığı gibi kısa zamanda deforme olan ürünlerin kullanım ömrünü artırarak giderlerinizden tasarruf edeceksiniz.

 

Puly Caff Plus, geleneksel kahve makineleri temizliği için dünya genelinde kullanılan bir ürün olup, doğa ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Kahve makinelerinizin günlük bakımını yapmanızı sağlayarak, makinenizin ilk günkü gibi çalışmasına ve kahvelerinizin ilk günkü gibi lezzetli olmasına yardımcı olur.

 

Puly Caff Plus ile makineye nasıl bakım yapılır?

 

Geleneksel espresso makinesinin filtre tutucu kaşığındaki filtre çıkartılıp yerine kör filtre ya da kör tapa yerleştirilir. Yeni filtreye 10 gr (iki çay kaşığı) Puly Caff konulur. Filtre tutucu kaşık makineye yerleştirilir ve kahve alma düğmesine basılır.5 saniye makineyi çalıştırdırtıktan sonra makine durdurulur. Bu sırada cihazın geri su verme selenoiddin deterjanlı suyun aktığı görülecektir.5 saniye kadar makine dinlendikten sonra cihaz yeniden 5 saniye çalıştırılır ve durdurulur. Bu işlem toplamda 5 defa olacak şekilde tekrarlanır. Daha sonra filtre tutucu kaşık sökülerek içi temizlenerek durulanır. Durulama işleminin ardında kaşık tekrar makineye takılarak bu sefer Puly Caff eklenmeden tekrarlanır. Böylece cihazın durulama işlemi gerçekleştirilerek makinenin temizliği sağlanmış olur.

 

 

 

Puly Caff Plus sadece makineyi mi temizler?

 

Puly Caff Plus sadece maikanın su yollarını temizlemekte kullanılmayıp, filtre, filtre tutucu kaşık, duşlama başlığı, kahve fincanlarınızı, çay kaşıklarını, pitcherlarını temizlerken de kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir kaba yarım litre sıcak su koyarak üzerine 10 gr puly caff plus ekleyin. Daha sonra temizlemek istediğiniz ürünleri suyun içine daldırın ve 15 dakika suyun içinde bekletin. Bu sürenin ardından suyu tahliye edin ve ürünlerinizin durulamasını yapın. Ürünlerinizin ilk günkü gibi temiz ve parlak olmasının keyfini çıkarın.

Puanlar & Yorumlar

Puly Caff Plus 900Gr

Puly Caff Plus 900Gr
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı